GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Skål 15033199
nr 1503 3199
Skål
Kina, 1900-tal. Diameter: 18 cm. Höjd: 8 cm
Kondition: nagg, spricka
Utrop:
800 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 21 november 2022
kl 20:20:00
500 kr
2.200 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
2.800 kr